Hulpdiensten bij het schoolgebouw in Noord-Slowakije

Man valt mensen aan op school in Slowakije, een dode

Op een school in de Slowaakse gemeente Vrútky, in het noorden van het land, heeft een man een adjunct-directeur van de school doodgestoken. De dader is volgens de politie een 22-jarige man uit de stad Martin.

Twee volwassenen en twee kinderen zijn gewond geraakt en naar het ziekenhuis gebracht. De dader is door de politie gedood en volgens de politie is de situatie onder controle.

De man had volgens Slowaakse media ook de directeur van de school aangevallen. Op de school wordt zowel basisonderwijs als voortgezet onderwijs gegeven.

Over het motief van de dader is nog niets bekend.