Rijnmond

Man opgepakt na vondst doodgestoken vrouw in woning Rozenburg

Bij een steekpartij in een woning in Rozenburg is een vrouw om het leven gekomen. De politie heeft een 33-jarige man aangehouden. Hij bevond zich mogelijk in dezelfde woning.

De politie kan volgens RTV Rijnmond nog niets zeggen over de toedracht van de steekpartij. Een woordvoerder zegt dat het onderzoek in volle gang is. "We nemen alle scenario's mee", zegt hij. De politiewoordvoerder wil niet zeggen of aan de steekpartij een melding van huiselijk geweld vooraf is gegaan.

Rozenburg, op het eiland Rozenburg tussen Brielle en Maassluis, hoort bij de gemeente Rotterdam. Het dorp telt zo'n 12.000 inwoners.