NOS Nieuws•
Opnieuw onrustig in Haagse wijk Duindorp
Net als gisteren is het vanavond onrustig in de Haagse wijk Duindorp. Enkele tientallen jongeren in het zwart hebben onder meer pallets en vuilcontainers in brand gestoken en hekken omvergehaald.