Twee doden bij lawines in Tirol, hulpdiensten zoeken zondag verder

In het Oostenrijkse skigebied Ammerwald, in Tirol, zijn twee wintersporters bij lawines om het leven gekomen. De slachtoffers waren offpiste aan het skiën toen ze werden overvallen door de sneeuw.

Met helikopters en honden zochten reddingswerkers naar de skiërs. Zeker vier van hen werden levend onder de sneeuw vandaan gehaald. In de loop van de avond werd het te donker om te zoeken. Zondag gaan de hulpdiensten verder. Het is niet bekend of er nog wintersporters worden vermist.

Op drie plekken rond de plaats Reutte ontstonden vanmiddag lawines. Het gebied is ook bij Nederlandse wintersporters populair. Over de nationaliteit van de slachtoffers is nog niets bekendgemaakt.