Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen

Brouwer/Meeuwsen stoomt door naar halve finales in Wenen

Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen hebben zich geplaatst voor de halve finales van het World Tour-toernooi van Wenen. Het duo won in drie sets van de Brazilianen Vitor Felipe/Evandro: 17-21, 21-16, 15-13.

Het toernooi van Wenen is een van de vijfsterrentoernooien van de World Tour. De andere toernooien, die na het WK de hoogste categorie hebben, zijn in Gstaad en Fort Lauderdale.

Brouwer/Meeuwsen verraste eerder op de dag al met een knappe zege op het Amerikaanse duo Lucena/Dalhausser dat als eerste was geplaatst in Wenen.