De politie doet onderzoek

Twee gewonden bij steekpartij in Landgraaf, 65-jarige man opgepakt

In Landgraaf zijn bij een steekincident op straat een man en een vrouw gewond geraakt. De man raakte zwaargewond en is met een traumahelikopter naar het ziekenhuis gebracht. Ook de vrouw moest voor behandeling naar het ziekenhuis. Inmiddels zijn beiden aanspreekbaar.

Een 65-jarige man is door de politie aangehouden als verdachte. De man had volgens een woordvoerder van de politie iets voor 19.00 uur bedreigingen geuit bij een huis aan de Broekhuizenstraat in Landgraaf. Daarna liep hij naar een auto in dezelfde straat en sloeg een van de ruiten in. Hierop kwamen de slachtoffers naar buiten en spraken hem aan op zijn gedrag.

De man trok een mes en verwondde daarmee de vrouw. De man kwam haar te hulp en werd ook neergestoken. Buurtbewoners wisten de verdachte te overmeesteren en alarmeerden de politie.

Over het motief van de verdachte is nog niets bekend.