Een van de vele afgebroken spiegels in Ermelo
Omroep Gelderland

Spiegels van vijftig auto's vernield in Ermelo

Vandalen hebben afgelopen nacht een spoor van vernieling aangericht in een woonwijk in Ermelo. Bij naar schatting vijftig auto's braken ze spiegels af.

De politie is op zoek naar mensen die mogelijk iets hebben gezien of gemerkt van de vernielingen. De eerste gedupeerden hebben zich al gemeld, aldus de woordvoerder op Omroep Gelderland.