NOS Nieuws••Aangepast
Tanker ramt brug Groningen
In de stad Groningen is vannacht een tanker tegen een brug gevaren. Niemand raakte gewond, maar volgens de politie is de ravage groot.
Er zit een groot gat in de Noordzeebrug over het Van Starkenborgh-kanaal. Ook het schip is zwaar beschadigd.
Het scheepvaartverkeer op het kanaal is vannacht vanwege herstelwerkzaamheden stilgelegd.
Kraan
Waarschijnlijk ramde de tanker de brug met een kraan die uitstak. Grote delen van de geluidswal op de brug vlogen het fietspad op, waar op het moment van de botsing geen mensen reden.
De opruimwerkzaamheden duren waarschijnlijk nog een paar uur. Over de precieze oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.