
Messi krijgt 600 euro boete voor tonen shirt Maradona
Lionel Messi heeft een boete van 600 euro gekregen voor zijn eerbetoon aan Diego Maradona. De sterspeler van Barcelona trok zondag zijn shirt uit nadat hij had gescoord tegen Osasuna. Onder het shirt van Barcelona droeg Messi een shirt met rugnummer 10 van Newell's Old Boys, de club waar Maradona in 1993 een jaartje speelde en waar Messi tot zijn dertiende ook voor uitkwam.
Messi, die per jaar meer dan 100 miljoen euro verdient, kreeg in de wedstrijd al een gele kaart voor het uittrekken van zijn shirt en wordt nu dus ook beboet door de Spaanse bond. "We hebben veel begrip voor dit eerbetoon, maar volgens de regels moet een speler bestraft worden als hij zijn shirt uittrekt bij het vieren van een doelpunt, ongeacht het motief."
Shorttracktalenten Poutsma en Velzeboer, in de schaduw van Schulting op WK
Wie zijn de talenten die dit weekend in Dordrecht de kans krijgen om WK-ervaring op te doen, en misschien wel kans maken op medailles? Een kennismaking.
Fortuna zet keeperstrainer uit staf na rel rond Velthuizen
Na een conflict met hoofdtrainer Sjors Ultee over het opstellen van Piet Velthuizen is keeperstrainer Sieb Dijkstra uit de technische staf gezet.
Nieuwe domper voor Barcelona, club moet staatssteun terugbetalen
Het Hof van Justitie van de Europese Unie oordeelt dat Barcelona tussen 1990 en 2016 onrechtmatig belastingvoordeel, oftewel staatssteun, heeft genoten.