Diego Costa fit voor Oranje
Het Nederlands elftal kan zich gaan opmaken voor een confrontatie met Diego Costa. "Er zijn geen problemen meer, ik ben topfit en vol motivatie", aldus Costa, die vrijdag in zijn moederland Brazilië namens Spanje kan spelen tegen Oranje.
De spits van Atlético Madrid is weer fit, nadat herhaaldelijke hamstringblessures hem aan het eind van het seizoen parten hadden gespeeld. In de Champions Leaguefinale tegen Real Madrid viel Costa al na negen minuten uit.
In de oefenwedstrijden van Spanje tegen Bolivia en El Salvador kwam Costa al weer in actie. "Ik voel me elke dag beter", liet Costa weten in het trainingskamp van de regerend wereldkampioen.
Opvallende transfer in vrouwenvoetbal: Belgische topschutter Wullaert naar Fortuna
Fortuna Sittard heeft de Belgische topschutter Tessa Wullaert aan de gloednieuwe selectie van het vrouwenteam toegevoegd. Zo komt er een grote naam naar de eredivisie vrouwen.
Djokovic snel klaar tegen Bedene, confrontatie met Nadal lonkt
De als eerste geplaatste Serviër wint in de derde ronde van Roland Garros met 6-3, 6-3, 6-2 van de Sloveen Aljaz Bedene.
Hoogma keert terug bij Heracles als technisch directeur
De 53-jarige Hoogma was van 2018 tot heden actief als directeur topvoetbal bij de KNVB. Daarvoor werkte hij bij Heracles als algemeen directeur.