Eerste lijsttrekster in Staphorst
Voor het eerst in de geschiedenis van de gemeentepolitiek van Staphorst wordt een vrouw lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen. Liesbert Lubberink werd gisteravond door de PvdA gekozen om de lijst aan te voeren.
Lubberink kwam vier jaar geleden in de gemeenteraad, samen met CDA-lid Herriët Brinkman. Samen waren zij het tweede en derde vrouwelijke raadslid in de kerkelijke gemeenschap ooit.
Twee weken geleden stelde Lubberink zich kandidaat als lijsttrekker. Ze liet toen al weten dat ze ervan uitging dat ze gekozen zou worden. De PvdA bestaat in Staphorst uit twee leden en haar mannelijke collega stopt.
Op 19 maart volgend jaar worden de gemeenteraadsverkiezingen gehouden.

Twintig woningen ontruimd na explosie in riool in Hengelo
Door de knal is een stuk straat omhooggekomen.
- liveblog

2007 mag coronaprik inplannen • Noodtoestand voor Tokio afgekondigd
In dit blog houden we je op de hoogte van het laatste coronanieuws uit binnen- en buitenland van donderdag 8 juli.

Brussel geeft Volkswagen en BMW boete van 875 miljoen euro voor kartelvorming
De bedrijven konden schonere auto's maken, maar kozen ervoor dat niet te doen.