Marokkaanse rapper de cel in
In Marokko heeft een rapper een gevangengenisstraf van een jaar gekregen voor het beledigen van de geheime dienst. In een lied had hij de dienst afgeschilderd als corrupt.
Mouad Belghouat die in Marokko bekend staat als El-Haqed kon zich niet verdedigen. Hij was in de gevangenis toen het vonnis werd uitgesproken en zijn advocaten waren ook niet in de rechtszaal. Zij hebben aangekondigd dat ze tegen de uitspraak in beroep gaan.
De rapper werd op 29 maart gearresteerd en beschuldigd van het beledigen van ambtenaren. In het verleden schreef hij nummers over corruptie en sociaal onrecht in Marokko. Belghouat is betrokken bij de democratiseringsbeweging in zijn land.
Emmen schiet overvol Ter Apel te hulp en vangt honderd asielzoekers op
De Drentse gemeente plaatst honderd bedden in een sporthal.
- liveblog
Gouverneur: burgerdoden bij aanval Donetsk • 'Azovstal-strijders overgebracht naar oud-strafkolonie'
In dit blog houden we je op de hoogte van het laatste nieuws over de oorlog in Oekraïne.
Eerste ufo-hoorzitting in VS in halve eeuw: Pentagon onderzoekt 400 meldingen
De hoorzitting met hoge Pentagon-functionarissen onderstreepte het veranderde sentiment binnen de Amerikaanse overheid over ufo's.