Rotterdam beste visstad
Rotterdam is de beste stad om te vissen. Dat is bekendgemaakt tijdens de Visma in Ahoy.
Volgens de visliefhebbers zijn er in Rotterdam genoeg visplekken en doet de gemeente veel voor het welzijn van de vissen in de stad. Zo zijn er speciale vistrappen in het Kralingse Bos en is er een gemaal waarin vissen niet vermalen worden.
Het is voor het tweede achtereenvolgende jaar dat hengelsporters de beste stad om te vissen kiezen. Vorig jaar was Hoogezand-Sappemeer de hengelsporthoofdstad van het jaar.
De komende vier dagen wordt in Rotterdam de Visma gehouden, de grootste hengelsportbeurs van Europa. Ieder jaar trekt de beurs zo'n 20.000 visliefhebbers naar Ahoy.
- liveblog
Weer rustig na avondklokrellen • Morgen start GGD met vaccinatie 90-plussers
Volg hier het belangrijkste coronanieuws uit binnen- en buitenland van maandag 25 januari.
Rellen in zeker tien gemeenten, ziekenhuis in Enschede bekogeld
"Het is vreselijk", reageert voorzitter Hubert Bruls van het Veiligheidsberaad in Op1. "Dit is geen demonstreren, ik zou dit coronahooligans noemen."
Geëmotioneerde burgemeester Eindhoven: 'We zijn zo op weg naar burgeroorlog'
60 á 70 relschoppers zitten nu vast. Burgemeester Jorritsma denkt dat er nog meer aanhoudingen volgen, omdat tijdens de rellen is besloten niet iedereen op te pakken om "een groter bloedbad" te voorkomen.