Doorstart vrouwenploeg HTC-Highroad
De vrouwenploeg van HTC-Highroad maakt een doorstart en gaat in 2012 verder als Team Specialized Lululemon.
Eerder dit jaar werd bekend dat de mannenploeg van HTC-Highroad aan het einde van 2011 wordt opgeheven, omdat eigenaar Bob Stapleton geen nieuwe sponsor kon vinden.
Daardoor was het voortbestaan van het team van onder anderen Ellen van Dijk, Amber Neben en Ina-Yoko Teutenberg lange tijd onzeker.
De nieuwe ploeg heeft zich inmiddels versterkt met oud-schaatsster Clara Hughes.
- live
EK allround: 5.000 meter (mannen)
Rechtstreeks verslag van de EK allround en EK sprint in Heerenveen. Op het programma staan nog de 3.000 en 5.000 meter (allround) en de eerste 500 en 1.000 meter (sprint).
Titelverdedigster De Jong leidt, Schouten verrassend tweede op EK allround
Antoinette de Jong wordt in Heerenveen derde op de 500 en 3.000 meter en heeft slechts een voorsprong van 0,78 seconde op Irene Schouten op de 1.500 meter.
Roest begint prima aan jacht op eerste Europese allroundtitel
Bij de EK allround in Heerenveen noteert hij 36,39 op de 500 meter, de tweede tijd. Hij moet op de 5.000 meter 1,40 seconde goedmaken op Sverre Lunde Pedersen.