
Zalando-topman stopt, geeft carrière vrouw voorrang
Eén van de drie bestuursvoorzitters van Zalando stapt voortijdig op. Het contract van Rubin Ritter (38) liep nog tot 2023, maar hij vertrekt volgend jaar al, na elf jaar topman van de Duitse online kleding- en schoenenwinkel te zijn geweest.
Ritter wil zijn leven een "nieuwe richting" geven. "Mijn vrouw en ik zijn het erover eens dat haar loopbaan prioriteit moet krijgen." Zelf gaat hij meer tijd aan hun gezin besteden. In de toekomst wil hij buiten Zalando aan de slag.
Ritter deelt de leiding van Zalando met twee andere ceo's. Zijn functie is niet vacant, het bedrijf gaat onder een tweehoofdige leiding verder.
Zalando is een van de grootste Europese modewebwinkels in Europa. Er werken zo'n 14.000 mensen. De omzet zal dit jaar mogelijk zo'n tien miljard euro bedragen.

SP breekt met communistische jongerentak wegens 'onoverbrugbare kloof'
De partijraad van de SP heeft definitief de knoop doorgehakt. De jongerenafdeling Rood wordt afgestoten.
- liveblog

Vijf miljoen mensen volledig gevaccineerd • Testen voor toegang werkt weer na hackpoging
In dit blog houden we je op de hoogte van het laatste coronanieuws uit binnen- en buitenland van zaterdag 26 juni.

Nederlandse militairen geëerd op Veteranendag: 'Vrede is een wankele muur'
"Vrede en vrijheid zijn geen vanzelfsprekendheid, u heeft zich daarvoor ingezet en daar kunnen we u niet genoeg voor bedanken", zei premier Rutte.