
Colombia ontslaat bondscoach Queiroz na slechte reeks
Carlos Queiroz is ontslagen als bondscoach van de Colombiaanse voetballers. Reden voor het ontslag van de 67-jarige Portugees zijn de tegenvallende resultaten.
In de kwalificatie voor het wereldkampioenschap van 2022 in Qatar verloor Colombia deze maand eerst met 3-0 van Uruguay en daarna met 6-1 van Ecuador. Dat was de grootste nederlaag voor Colombia in een kwalificatiewedstrijd sinds 1977.
Zevende plaats
Het team staat na vier wedstrijden met vier punten op de zevende plaats in het Zuid-Amerikaanse kwalificatietoernooi. Alleen de nummers een tot en met vier plaatsen zich rechtstreeks voor het WK.
Brazilië en Paraguay zijn in maart de volgende tegenstanders voor Colombia. Queiroz, die eerder onder meer trainer was van Real Madrid, was sinds februari 2019 bondscoach van de Colombianen.
Plichtmatig PSV overleeft knotsgekke minuten, boekt zege, maar verliest Madueke
De Eindhovenaren winnen thuis met 2-0 van RKC Waalwijk dankzij goals van Eran Zahavi en Pablo Rosario.
PSV en Vitesse voeren druk op Ajax op: samenvattingen eredivisie
Bekijk hier de samenvattingen van de duels uit de achttiende speelronde in de eredivisie.
Waterpolosters verjagen demonen en stellen olympische kwalificatie veilig
Oranje gaat voor het eerst sinds het gouden 2008 naar de Olympische Spelen dankzij een zwaarbevochten zege op Griekenland op het OKT in Triëst.