Raiola vergelijkt FIFA met maffia: 'Over tien jaar bestaan ze niet meer'
Mino Raiola leeft al langere tijd op voet van oorlog met de wereldvoetbalbond (FIFA). De Nederlands-Italiaanse spelersmanager wil, als voorzitter van de Football Agents Forum (FAF) meer vrijheid en minder bemoeienissen van de FIFA.
Raiola, die onder anderen Matthijs de Ligt, Zlatan Ibrahimovic, Mario Balotelli en Paul Pogba vertegenwoordigt, heeft in zijn strijd tegen de FIFA nog maar eens olie op het vuur gegooid. "De FIFA bestaat over tien jaar niet meer."
Hij vergelijkt de wereldvoetbalbond zelfs met de Italiaanse maffia. "Ze verdelen de macht, ze verdelen de banen, ze verdelen het geld. Zo houden ze iedereen tevreden. Ik kom uit Italië en ik weet bij welke organisatie ze op dezelfde manier werken", doelt Raiola op de maffia. "Ze zijn net zo ondoorzichtig en doen niks wat niet goed voor ze is."

"De FIFA is bezig aan zijn laatste decennium", is Raiola duidelijk. "Over tien jaar ben ik misschien niet meer in deze branche werkzaam, maar de FIFA zal dan niet meer in deze branche zitten. Dat is zeker."
Raiola had zich in 2015 kandidaat gesteld als voorzitter van de FIFA, maar trok zich uiteindelijk terug. Vorig jaar werd hij nog - om onduidelijke redenen - tijdelijk geschorst door de wereldvoetbalbond.
'Taak weggelegd voor Frank de Boer: maak van Stengs een kerel'
In Studio Voetbal praten Rafael van der Vaart, Arno Vermeulen, Pierre van Hooijdonk en Theo Janssen onder meer over AZ-aanvaller Calvin Stengs.
EK-goud, valpartij en het gemis van 'Laar': even wordt het Schulting te veel
Tijdens de huldiging van haar derde Europese shorttracktitel kan ze haar tranen niet bedwingen in Gdansk. "Het kwam even binnen."
Jansen ziet plan uitkomen in duel met Feyenoord: 'AZ baas op middenveld'
De trainer van AZ had verwacht dat zijn team de wedstrijd op het middenveld naar zich toe zou trekken en die verwachting kwam volgens hem uit.