Opnieuw massale protesten in Jemen
In Jemen zijn honderdduizenden mensen de straat op gegaan om te betogen tegen het regime. De protestactie was de grootste van de laatste twee maanden.
De betogers hadden tenten opgezet op het centrale plein van de hoofdstad Sanaa. Ook hingen ze posters op van mensen die bij eerdere protesten zijn doodgeschoten door veiligheidstroepen.
Toespraak
Tegelijkertijd trokken tienduizenden aanhangers van president Saleh naar het presidentieel paleis, waar de president een toespraak hield. Hij zei dat al-Qaida te veel macht zou krijgen in Jemen als hij zou opstappen.
De vrijdagse betogingen hebben zich nu over veertien Jemenitische provincies uitgebreid. Afgelopen week kondigde de regering-Saleh de noodtoestand af. Saleh heeft gezegd dat hij bereid is af te treden, maar de onderhandelingen daarover zijn vastgelopen.
- liveblog
Gazprom: geen gas meer naar Finland vanaf 06.00 uur • Kasparov en Chodorkovski 'buitenlandse agenten'
In dit blog houden we je op de hoogte van het laatste nieuws over de oorlog in Oekraïne.
Veel overlast door brand recyclingbedrijf Venray
Een McDonalds in de buurt werd vanwege de rook gesloten. Ook de afritten van de A73 waren tijdelijk dicht.
Onbemande Boeing Starliner koppelt voor het eerst aan bij ruimtestation
Een eerdere poging in 2019 mislukte door een computerfout. De capsule kan maximaal zeven astronauten vervoeren.