Pinot, nummer vijf van het klassement, verlaat de Tour de France
Wielrenner Thibaut Pinot heeft de Tour de France op een dramatische manier moeten verlaten. De Fransman kwam vrijdagmiddag in de problemen tijdens de negentiende etappe van Saint-Jean-de-Maurienne naar Tignes.
Pinot kwam donderdag hard in botsing met een fietsstuur en heeft daarbij letsel opgelopen aan de spieren in zijn dijbeen. Hij liet zich behandelen maar kwam ook niet vooruit toen er tape om zijn gekwetste been zat.
Hij liet de tape vervolgens weer verwijderen, maar stapte niet veel later snikkend in de auto van de ploegleiding.

Pinot stond op de vijfde plaats van het algemeen klassement en werd gezien als een van favorieten voor de eindzege.
Hij was vorige week in de Pyreneeën de beste klimmer van het peloton en won de veertiende etappe die eindigde op de Col du Tourmalet.
Het is de vierde keer dat de Fransman de koers voortijdig verlaat. In 2013, 2016 en 2017 haalde hij ook Parijs niet. In 2014 werd hij derde.

Van den Hoogenband wil olympiërs laten wennen aan nieuwe realiteit
Chef de mission Pieter van den Hoogenband benadrukt honderd dagen voor het ontsteken van het olympisch vuur dat sobere Spelen ook hun charmes kunnen hebben. "Feest vieren en bier drinken is maar bijzaak."
Seedorf wil nieuwe regels bij racisme-aanpak: 'Hand voor de mond is geel'
Hij vraagt zich tijdens een online hoorzitting van de Europese Raad af wat voetballers te verbergen hebben als ze met de hand voor hun mond praten.
Stekelenburg terug onder de lat bij Ajax voor return tegen AS Roma
De 38-jarige doelman is hersteld van een knieblessure en zal de plaats innemen van Kjell Scherpen, die de laatste wedstrijden in het doel stond.