
Turkije stelt succesbondscoach Günes opnieuw aan
De Turkse bond heeft Senol Günes aangesteld als bondscoach. Daarmee keert hij na vijftien jaar terug als trainer van de nationale ploeg. Günes is nu nog coach van Besiktas, dat zal hij tot de zomer combineren met zijn klus als bondscoach.
Günes, die een contract voor vier jaar heeft getekend, werd met Turkije in 2002 derde op het WK in Zuid-Korea en Japan. Günes is de opvolger van Mircea Lucescu, die eerder deze maand opstapte.
De Roemeen slaagde er niet in om Turkije in groep B van de Nations League te houden. Daarvoor was Lucescu er ook niet in geslaagd om zich met Turkije te plaatsen voor het WK van 2018 in Rusland.
Waarom motorcoureurs weer opstaan na een crash? Kangoeroeleer en airbags
Coureurs die met 300 kilometer per uur onderuit gaan. Vaak komen ze er met een schuiver op hun billen vanaf, geen grote schade dus. Dat komt door de steeds betere kwaliteit motorpakken.
- liveblog
Transferblog: Lyon trekt aan Malacia • Strootman kan terug naar Italië
In dit blog houden we je tijdens de zomerse transferperiode op de hoogte van alle transferperikelen in het binnen- en buitenland.
Verrassende zege volleyballers op Argentinië, winnaar van olympisch brons
In de Nations League zegeviert Oranje met 3-2, waardoor het voorlopig de vijfde plaats inneemt. De beste acht gaan naar de kwartfinales.