Sauber zet Leclerc op stoeltje van Wehrlein
De Monegask Charles Leclerc komt komend jaar namens Sauber uit in de Formule 1. Leclerc, net twintig geworden, veroverde dit jaar de wereldtitel in de Formule 2, het voorportaal van de hoogste autosportklasse en wordt gezien als groot talent in de autosport.
Hij neemt het stoeltje over van de Duitser Pascal Wehrlein. Zijn toekomst is nog ongewis. Alleen bij Williams is er nog een stoeltje over.
De Zweed Marcus Ericsson is de andere rijder voor Sauber. Ook zijn positie was onzeker: Ericsson was de enige rijder dit jaar die in elke grand prix uitkwam en geen enkel WK-punt veroverde.
De komst van Leclerc werd zaterdag bekendgemaakt door Fiat Chrysler-topman Sergio Marchionne tijdens een presentatie van Alfa Romeo's partnership met het Zwitserse Sauber-team.

Van Bronckhorst baalt: 'Maar Rangers zal klaar zijn voor volgende finale'
Hij verliest met Rangers de Europa League-finale met strafschoppen van Eintracht Frankfurt. Zaterdag wacht de finale om de Schotse beker tegen Hearts.
- liveblog
Frankfurt wint na strafschoppenserie Europa League-finale
In Sevilla staat vanaf 21.00 uur de eerste Europese finale van het seizoen op het programma. In de Spaanse stad nemen Rangers FC en Eintracht Frankfurt het tegen elkaar op.
Frankfurt wint Europa League ten koste van het Rangers van Van Bronckhorst
Strafschoppen worden Schotse ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst fataal. Aaron Ramsey is de enige die vanaf elf meter faalt.