
Kattenredder stokt op 15 meter, brandweer moet man uit boom halen
De brandweer heeft gisteravond in Winschoten een man die een kat wilde redden uit een hoge boom moeten halen. De kattenredder bleef steken op zo'n 15 meter hoogte. Hij klom niet meer verder, maar durfde ook niet meer naar beneden, schrijft RTV Noord.
Het kostte de brandweer bijna een uur om de man veilig gezekerd naar beneden te brengen. De kat, die al dagen in de boom zit, was door alle consternatie nog hoger in de kastanjeboom geklommen, naar zo'n 25 meter hoogte.
De brandweer heeft een uur lang geprobeerd de kat met water uit de boom te spuiten. Beneden stonden mannen met een kleed klaar om het beest op te vangen. Het lukte niet. Uiteindelijk is op de grond kattenvoer neergezet in de hoop dat het dier zelf naar beneden komt.
Forse verliezen op Amerikaanse aandelenbeurzen
Winkelketen Target was de grote verliezer. De aandelen van het bedrijf daalden zo'n 25 procent in waarde.
Complotdenkers moeten ruim twee ton betalen aan gemeente Bodegraven
De drie verspreidden complotverhalen over een satanisch pedofielennetwerk, waardoor hun volgers naar de gemeente trokken.
- liveblog
VS heropent ambassade Kiev • President Zelensky wil staat van beleg verlengen
In dit blog houden we je op de hoogte van het laatste nieuws over de oorlog in Oekraïne.