
Na 25.318 minuten scoort Kruiswijk eindelijk in de eredivisie
Hij moest er lang op wachten, maar in zijn 304de wedstrijd was het dan eindelijk raak. Arnold Kruiswijk maakte vrijdagavond tegen Sparta zijn allereerste eredivisiedoelpunt uit zijn lange carrière. De verdediger van Vitesse kopte de 3-0 binnen. Het kostte Kruiswijk in totaal 25.318 minuten om te scoren.
Ruim een maand geleden passeerde de 32-jarige Kruiswijk John Veldman als veldspeler met de meeste doelpuntloze minuten op het hoogste niveau. Eigen doelpunten niet meegerekend.
Kruiswijk maakte zijn debuut op het hoogste niveau op 27 augustus 2002 als speler van FC Groningen. Ook in zijn periodes bij Roda JC en sc Heerenveen wist de verdediger nooit het net te vinden.
Dat Kruiswijk met zijn doelpunt in de veertigste minuut een stukje geschiedenis schreef werd ook in de Gelredome opgemerkt. 'Arnold in Oranje' klonk het door het stadion.
'Zahavi een beetje egoïstisch, situatie Ihattaren een beetje triest'
In Studio Voetbal komt de topper PSV-Ajax ter sprake. Het gaat onder meer over het incident tussen aanvoerder Dusan Tadic en Denzel Dumfries, Eran Zahavi en Mohamed Ihattaren.
Nederlandse atletiek flink in de lift: 'Gevolg van heel lange adem'
Nederland doet met 35 atleten mee aan de EK indoor. Enkelen maakten de laatste tijd grote indruk. Het geheim: 'De beste sporter combineren met de beste coach en de beste faciliteiten."
Razendsnel herstel hockeyer De Wijn: 'Spelen stip aan de horizon'
Eind november staat hockeyer Sander de Wijn voor een half jaar revalideren vanwege een liesblessure. Drie maanden later staat de international al voor een rentree.