
Schouten grijpt marathonzege in Noordlaren
In Noordlaren is de eerste marathon op natuurijs van het seizoen gewonnen door Simon Schouten. Hij was de snelste van een kopgroep van negen man. Robert Post werd tweede, als derde kwam Sjoerd den Hertog over de streep.
Waar zijn zus Irene Schouten eerder op de dag bij de vrouwen het karwei niet wist af te maken, lukte dat Simon wel. Hij kwam als eerste de laatste bocht uit en gaf die voorsprong niet meer uit handen.
De kopgroep, met belofte Danny Stam als opvallendste naam, reed het peloton op een ronde. Bij het ingaan van de laatste ronde probeerde Niels Mesu nog weg te komen, maar Schouten pareerde de aanval en trok vervolgens de zege naar zich toe.
Dubbele fouten en vreemde missers: Medvedev verliest bij terugkeer na hernia-operatie
De Rus buigt in de achtste finales van het ATP-toernooi in twee sets voor de Fransman Richard Gasquet. Daniil Medvedev moest onlangs een hernia-operatie ondergaan en kwam anderhalve maand geleden voor het laatst in actie.
Rooijakkers bekroont sterk voorjaar in Baskenland, vijf jaar na eerste overwinning
Na een jeugd als ijshockeyster in Canada stapte Pauliena Rooijakkers op haar achttiende pas op de racefiets. In de tussentijd werd ze 'Strandkoningin van Nederland'. En dit jaar hoort ze bij de top van het vrouwenwielrennen.
'Gio' dag voor finale in Schots Sevilla: 'Willen onze fans trots maken'
De politie in Sevilla verwacht meer dan 100.000 Rangers FC-fans voor de Europa League-finale woensdag tegen Eintracht Frankfurt. Doel van Giovanni van Bronckhorst, coach van de Schotse club? "We willen onze fans trots maken"