
NAC verslaat Willem II in eerste finaleduel
NAC Breda heeft nog steeds uitzicht op terugkeer in de eredivisie. In de eerste finalewedstrijd om promotie naar het hoogste niveau versloeg de ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen in eigen huis Willem II met 2-1.
De Tilburgers, die in de eredivisie op de zestiende plaats eindigden, kwamen in de eerste helft op voorsprong door Guus Hupperts. Na rust bezorgden Kevin Brands en Mats Seuntjes de thuisploeg de overwinning.
Vooral voor Willem II was het duel een vreemde aangelegenheid. De nummer zestien van de eredivisie kreeg een dag eerder te horen dat de club in principe op het hoogste niveau blijft, ongeacht het resultaat van het tweeluik tegen NAC. De licentiecommissie van de KNVB wil FC Twente wegens financieel wanbeleid terugzetten naar de Jupiler League, waardoor de Tilburgse ploeg ook komend seizoen gewoon op het hoogste niveau actief kan zijn.
De Brabantse streekderby werd op last van de lokale autoriteiten zonder fans van Willem II afgewerkt. Zondag bij de return in Tilburg zijn evenmin supporters van NAC Breda welkom.

Dijkhuizen werd gek en had een list nodig
Seuntjens bekent: het was een voorzet
Streppel: met vertrouwen richting return
Schouten verrast op EK allround: 'Heb ik hier wel wat te zoeken?'
Na de eerste dag van de EK allround staat Irene Schouten verrassend tweede in het klassement. "Vrijdag dacht ik nog: moet ik mijn plek maar afstaan?"
Hoe is het met de Feyenoorders die voor het laatst Ajax in Amsterdam klopten?
De laatste competitiezege van Feyenoord op bezoek bij Ajax, dateert van 2005. De winnaars van toen op een rijtje.
Jelinkova gaat onderuit op reuzenslalom en verlaat per brancard de piste
Een dag na de kwalificatie van de Nederlandse voor de Winterspelen van 2022 eindigt haar reuzenslalom in Krajska Gora in een deceptie.