Agenten gewond bij protest tegen migranten in Dresden
Voor de tweede avond op rij zijn in Dresden betogers slaags geraakt met de politie bij een protest tegen de komst van zo'n 150 vluchtelingen. Een groep rechts-extremisten gooide flessen en stenen naar de bussen met vluchtelingen die vanavond aankwamen bij het asielzoekerscentrum in Heidenau.
Afgelopen nacht raakten twee agenten gewond. In de nacht van vrijdag op zaterdag liepen zeker 31 agenten verwondingen op. Circa 1000 mensen waren op de been.
Bij de gevechten zette de politie traangas in om betogers weg te jagen. Onder de relschoppers waren veel leden van de militante NPD, die beschouwd wordt als een neonazi-partij.
In de voormalige bouwmarkt in Heidenau moeten uiteindelijk zo'n 600 vluchtelingen worden opgevangen. Het terrein zal streng worden bewaakt.

- liveblog
Utrecht boos op Fieldlabcafés om nazit • 45.000 aanmeldingen voor testreis Gran Canaria
Het belangrijkste coronanieuws uit binnen- en buitenland van maandag 19 april.
ABN Amro schikt voor 480 miljoen om witwasfraude, ook Gerrit Zalm onderzocht
In januari werd bekend dat het OM de rol van oud-ABN-bestuurder Gerrit Zalm ging onderzoeken. Hij is nu een van de oud-bestuurders is die nu als verdachten zijn aangemerkt.
Miljoenen zelftests voor onderwijspersoneel
Leraren en ander onderwijspersoneel kunnen zich twee keer per week preventief testen op corona. De eerste zelftests worden vandaag geleverd.