
Politie Detroit zoekt bende groepsverkrachters
De politie in Detroit is op zoek naar een groep mannen die twee stellen heeft beroofd en de vrouwen heeft verkracht. De partners van de vrouwen werden gedwongen toe te kijken.
De aanvallen waren afgelopen donderdag. Het eerste stel wandelde op straat, toen zes gewapende aanvallers de man en vrouw dwongen naar een steegje te lopen. Alle zes de aanvallers verkrachtten de vrouw en lieten haar partner toekijken. De kleding en andere persoonlijke bezittingen van de slachtoffers werden meegenomen.
Te voet
Twee uur later was het opnieuw raak. De aanval was vergelijkbaar met de eerste, alleen waren er dit keer vier daders. Beide keren gingen de aanvallers er te voet vandoor.
De politie in Detroit gaat ervan uit dat zeker drie mannen bij beide groepsverkrachtingen en berovingen betrokken waren en heeft compositietekeningen verspreid. Ook wordt er rekening mee gehouden dat dezelfde groep mannen verantwoordelijk is voor een groepsverkrachting op 11 juli in de stad.
Amerikaanse beurs zet herstel voort, koopjesjagers grijpen hun kans
De beurzen sloten de afgelopen zeven weken met een weekverlies. Aan die reeks kwam vandaag een einde.
Italiaanse kerk onderzoekt seksueel misbruik, maar critici niet tevreden
Het misbruik uit de periode na 2000 wordt onderzocht, zo hebben de bisschoppen besloten. Slachtoffers vinden dat veel te beperkt.
Innige samenwerking ministerie en NAM bij gaswinning, blijkt uit geheime notulen
Niet alleen oliebedrijven Shell en ExxonMobil hadden grote moeite met het terugbrengen van de gaswinning, dat gold ook voor topambtenaren op het ministerie van Economische Zaken.