Wolf lijkt terug in Duitsland
De wolf die sinds dit weekend rondliep in Nederland lijkt terug in Duitsland te zijn. Het dier werd voor het laatst gezien in de buurt van Bunde, net over de grens, zegt RTV Noord.
Vanochtend kwamen er verschillende meldingen binnen van mensen die de wolf hadden gezien in de buurt van Bad-Nieuweschans. Gisteren werd het beest nog gesignaleerd in de Groninger Eemshaven.
De provincie Groningen wilde het dier, als het nog een keer te dicht bij bewoond gebied kwam, verdoven en in natuurgebied weer loslaten. Dat lijkt voorlopig niet nodig.
Maandag nieuwe acties boeren, omvang nog niet duidelijk
De acties zullen soms hinder opleveren, verwachten Farmers Defence Force en Agractie.
Veel arrestaties bij verboden Pride Parade Istanbul
De demonstranten wilden opkomen voor de rechten van lhbti'ers. De politie van de stad had de bijeenkomst verboden om 'veiligheidsredenen'.
G7-top in teken Oekraïne, maar ook invloed China, energie en klimaat aan bod
De leiders zijn bijeen in Beieren voor de jaarlijkse top. Naar verwachting zullen ze meer militaire hulp beloven aan Kiev en meer sancties afkondigen tegen Moskou.