Let op!

Er bevinden zich uitslagen achter bovenstaande knoppen

WK-duel gemist

Mocht u onverhoopt één van de WK-wedstrijden gemist hebben, of een duel simpelweg nogmaals in zijn geheel willen zien, dan kan dat hier. U wordt op deze pagina niet geconfronteerd met uitslagen of andere nieuwsberichten.
Wedstrijd Datum/Tijd Plaats     Bekijk
1 vr 11 jun, 16:00 Johannesburg  Zuid-Afrika  Mexico Samenvatting 1e helft 2e helft
2 vr 11 jun, 20:30 Kaapstad  Uruguay  Frankrijk Samenvatting 1e helft 2e helft
4 za 12 jun, 13:30 Port Elizabeth  Zuid-Korea  Griekenland Samenvatting 1e helft 2e helft
3 za 12 jun, 16:00 Johannesburg  Argentinië  Nigeria Samenvatting 1e helft 2e helft
5 za 12 jun, 20:30 Rustenburg  Engeland  Verenigde Staten Samenvatting 1e helft 2e helft
6 zo 13 jun, 13:30 Polokwane  Algerije  Slovenië Samenvatting 1e helft 2e helft
8 zo 13 jun, 16:00 Pretoria  Servië  Ghana Samenvatting 1e helft 2e helft
7 zo 13 jun, 20:30 Durban  Duitsland  Australië Samenvatting 1e helft 2e helft
9 ma 14 jun, 13:30 Johannesburg  Nederland  Denemarken Samenvatting 1e helft 2e helft
10 ma 14 jun, 16:00 Bloemfontein  Japan  Kameroen Samenvatting 1e helft 2e helft
11 ma 14 jun, 20:30 Kaapstad  Italië  Paraguay Samenvatting 1e helft 2e helft
12 di 15 jun, 13:30 Rustenburg  Nieuw-Zeeland  Slowakije Samenvatting 1e helft 2e helft
13 di 15 jun, 16:00 Port Elizabeth  Ivoorkust  Portugal Samenvatting 1e helft 2e helft
14 di 15 jun, 20:30 Johannesburg  Brazilië  Noord-Korea Samenvatting 1e helft 2e helft
15 wo 16 jun, 13:30 Nelspruit  Honduras  Chili Samenvatting 1e helft 2e helft
16 wo 16 jun, 16:00 Durban  Spanje  Zwitserland Samenvatting 1e helft 2e helft
17 wo 16 jun, 20:30 Pretoria  Zuid-Afrika  Uruguay Samenvatting 1e helft 2e helft
20 do 17 jun, 13:30 Johannesburg  Argentinië  Zuid-Korea Samenvatting 1e helft 2e helft
19 do 17 jun, 16:00 Bloemfontein  Griekenland  Nigeria Samenvatting 1e helft 2e helft
18 do 17 jun, 20:30 Polokwane  Frankrijk  Mexico Samenvatting 1e helft 2e helft
21 vr 18 jun, 13:30 Port Elizabeth  Duitsland  Servië Samenvatting 1e helft 2e helft
22 vr 18 jun, 16:00 Johannesburg  Slovenië  Verenigde Staten Samenvatting 1e helft 2e helft
23 vr 18 jun, 20:30 Kaapstad  Engeland  Algerije Samenvatting 1e helft 2e helft
25 za 19 jun, 13:30 Durban  Nederland  Japan Samenvatting 1e helft 2e helft
24 za 19 jun, 16:00 Rustenburg  Ghana  Australië Samenvatting 1e helft 2e helft
26 za 19 jun, 20:30 Pretoria  Kameroen  Denemarken Samenvatting 1e helft 2e helft
27 zo 20 jun, 13:30 Bloemfontein  Slowakije  Paraguay Samenvatting 1e helft 2e helft
28 zo 20 jun, 16:00 Nelspruit  Italië  Nieuw-Zeeland Samenvatting 1e helft 2e helft
29 zo 20 jun, 20:30 Johannesburg  Brazilië  Ivoorkust Samenvatting 1e helft 2e helft
30 ma 21 jun, 13:30 Kaapstad  Portugal  Noord-Korea Samenvatting 1e helft 2e helft
31 ma 21 jun, 16:00 Port Elizabeth  Chili  Zwitserland Samenvatting 1e helft 2e helft
32 ma 21 jun, 20:30 Johannesburg  Spanje  Honduras Samenvatting 1e helft 2e helft
33 di 22 jun, 16:00 Rustenburg  Mexico  Uruguay Samenvatting 1e helft 2e helft
34 di 22 jun, 16:00 Bloemfontein  Frankrijk  Zuid-Afrika Samenvatting 1e helft 2e helft
35 di 22 jun, 20:30 Durban  Nigeria  Zuid-Korea Samenvatting 1e helft 2e helft
36 di 22 jun, 20:30 Polokwane  Griekenland  Argentinië Samenvatting 1e helft 2e helft
37 wo 23 jun, 16:00 Port Elizabeth  Slovenië  Engeland Samenvatting 1e helft 2e helft
38 wo 23 jun, 16:00 Pretoria  Verenigde Staten  Algerije Samenvatting 1e helft 2e helft
39 wo 23 jun, 20:30 Johannesburg  Ghana  Duitsland Samenvatting 1e helft 2e helft
40 wo 23 jun, 20:30 Nelspruit  Australië  Servië Samenvatting 1e helft 2e helft
41 do 24 jun, 16:00 Johannesburg  Slowakije  Italië Samenvatting 1e helft 2e helft
42 do 24 jun, 16:00 Polokwane  Paraguay  Nieuw-Zeeland Samenvatting 1e helft 2e helft
43 do 24 jun, 20:30 Rustenburg  Denemarken  Japan Samenvatting 1e helft 2e helft
44 do 24 jun, 20:30 Kaapstad  Kameroen  Nederland Samenvatting 1e helft 2e helft
45 vr 25 jun, 16:00 Durban  Portugal  Brazilië Samenvatting 1e helft 2e helft
46 vr 25 jun, 16:00 Nelspruit  Noord-Korea  Ivoorkust Samenvatting 1e helft 2e helft
47 vr 25 jun, 20:30 Pretoria  Chili  Spanje Samenvatting 1e helft 2e helft
48 vr 25 jun, 20:30 Bloemfontein  Zwitserland  Honduras Samenvatting 1e helft 2e helft
49 za 26 jun, 16:00 Port Elizabeth  Uruguay  Zuid-Korea Samenvatting 1e helft 2e helft
50 za 26 jun, 20:30 Rustenburg  Verenigde Staten  Ghana Samenvatting 1e helft 2e helft
51 zo 27 jun, 16:00 Bloemfontein  Duitsland  Engeland Samenvatting 1e helft 2e helft
52 zo 27 jun, 20:30 Johannesburg  Argentinië  Mexico Samenvatting 1e helft 2e helft
53 ma 28 jun, 16:00 Durban  Nederland  Slowakije Samenvatting 1e helft 2e helft
54 ma 28 jun, 20:30 Johannesburg  Brazilië  Chili Samenvatting 1e helft 2e helft
55 di 29 jun, 16:00 Pretoria  Paraguay  Japan Samenvatting 1e helft 2e helft
56 di 29 jun, 20:30 Kaapstad  Spanje  Portugal Samenvatting 1e helft 2e helft
57 vr 2 jul, 16:00 Port Elizabeth  Nederland  Brazilië Samenvatting 1e helft 2e helft
58 vr 2 jul, 20:30 Johannesburg  Uruguay  Ghana Samenvatting 1e helft 2e helft
59 za 3 jul, 16:00 Kaapstad  Argentinië  Duitsland Samenvatting 1e helft 2e helft
60 za 3 jul, 20:30 Johannesburg  Paraguay  Spanje Samenvatting 1e helft 2e helft
61 di 6 jul, 20:30 Kaapstad  Uruguay  Nederland Samenvatting 1e helft 2e helft
62 wo 7 jul, 20:30 Durban  Duitsland  Spanje Samenvatting 1e helft 2e helft
63 za 10 jul, 20:30 Port Elizabeth  Uruguay  Duitsland Samenvatting 1e helft 2e helft
64 zo 11 jul, 20:30 Johannesburg  Nederland  Spanje Samenvatting 1e helft 2e helft
NOS
Ontdek Omroep.nl