Hiddink niet naar Ivoorkust en WK

Guus Hiddink stopt na de zomer als bondscoach van Rusland Guus Hiddink stopt na de zomer als bondscoach van Rusland ANP

Guus Hiddink wordt niet de bondscoach van Ivoorkust en zal op het komende WK in Zuid-Afrika ook geen ander land onder zijn hoede nemen.

Hiddink erkent een uitstekend gesprek te hebben gehad met de voorzitter van de Ivoriaanse bond, maar wil zich toch volledig richten op zijn nieuwe baan als bondscoach van Turkije. Dat contract gaat pas half augustus in, maar de Turken hebben in mei een oefentrip gepland in de VS waar hij graag bij wil zijn.

Bovendien zegt Hiddink er een dubbel gevoel over te hebben ten opzichte van van Rusland, waar hij nog medio juli als bondscoach onder contract staat en waarmee hij de WK-eindronde niet heeft weten te bereiken. Over de afwikkeling van die overeenkomst zijn Hiddink en de bond nog in bespreking.

Nieuws

Video

 

Ivorianen over Hiddink

Lange tijd leek Guus Hiddink deze zomer het WK mee te gaan maken als coach van Ivoorkust. Toch heeft de toptrainer besloten de klus... af te slaan. Wat vinden de Ivorianen van Hidink?

Video en Audio

  • » Oranje-trio arriveert op Aruba Video Dirk Kuijt, Mark van Bommel en Arjen Robben werden op Aruba warm onthaald, toen ze er arriveerden...17 jul 2010, 32957 keer afgespeeld
  • » Maradona mag nog vier jaar blijven Video De Argentijnse voetbalbond wil dat Diego Maradona aanblijft als bondscoach. Over vier jaar is het...15 jul 2010, 5639 keer afgespeeld
  • » Beckham verwijt Capello niets Video David Beckham was tijdens het WK vanwege een blessure elftalleider bij Engeland, maar een functie...15 jul 2010, 10979 keer afgespeeld

Meer video en audio

NOS
Ontdek Omroep.nl