Gewonde na aanslag St.-Annaparochie

In Sint-Annaparochie in Friesland zijn gisteren de gevels van twee huizen weggeblazen bij een explosie. De politie spreekt van een aanslag. Een man van 61 is aangehouden als verdachte.

De explosie was de vorige nacht. Direct daarna brak er brand uit. Een vrouw van 56 die boven lag te slapen, werd door de politie gered. Agenten leenden de ladder van de buren. Ze is naar het ziekenhuis gebracht met ademhalingsproblemen.

Het is niet duidelijk wat de relatie is tussen de verdachte en de vrouw. Het huis is door de explosie volledig vernield. Ook het huis van de buren liep grote schade op.

Dit artikel is afkomstig van Teletekst.
Een uitgebreider artikel staat hier: Ravage na aanslag St.-Annaparochie

Nieuws

Video en audio

  • » De nieuwe NS-dubbeldekker Video De NS heeft hun nieuwe trein gepresenteerd. In de dubbeldekker zitten onder meer loungebanken. Is...14 feb 2012, 552 keer afgespeeld
  • » Obama wil meer belasting heffen Video President Obama wil meer belasting heffen om banen te scheppen en het begrotingstekort terug te...14 feb 2012, 285 keer afgespeeld
  • » Informatieavond voor ouders in Oudenbosch Video Beetje bij beetje komt er meer informatie over de ontvoering van een 5 jarig-meisje in Oudenbosch...14 feb 2012, 127 keer afgespeeld

Meer video en audio