PvdA Den Haag geeft uitleg over PVV

De PvdA in Den Haag is bereid om volgende week in het openbaar uit te leggen waarom de partij niet met de PVV wil onderhandelen. De toezegging voor een openbaar debat komt na zware druk van bijna alle andere partijen.

Zij vroegen PvdA-fractieleider Van Nieuwenhoven waarom de partij zo snel heeft besloten om niet met de PVV te praten over een nieuw college. De PVV werd in Den Haag de tweede partij, na de PvdA.

Van Nieuwenhoven stemt nu ook in met een voorstel om een onafhankelijke informateur de mogelijkheden voor een nieuwe college te laten onderzoeken.

Dit artikel is afkomstig van Teletekst.
Een uitgebreider artikel staat hier: Raad Den Haag wil debat over PVV

Nieuws

Video en audio

  • » Het nieuws in 60 seconden (13.30 uur) Video Het belangrjikste nieuws van maandag 13 februari 2012.13 feb 2012, 0 keer afgespeeld
  • » Verdachte Schiphol aangehouden Audio Schiphol was voor een deel ontruimd na een bommelding. Een arrestatie team heeft de verdachte...13 feb 2012, 298 keer afgespeeld
  • » Athene bezaaid met puin Video In Athene hebben betogers en relschoppers gisteravond en vannacht vernielingen aangericht. De...13 feb 2012, 239 keer afgespeeld

Meer video en audio