Champions League Programma

NOS mediapartner Champions League
 

Kwalificatieronde 1

Datum Tijd Stadion Wedstrijd Uitslag
di 1 jul 2014 20:00 uur Estadio Comunal FC Santa Coloma - FK Erevan 1 - 0
di 1 jul 2014 20:30 uur Stadio Olimpico La Fiorita - FC Levadia Tallinn 0 - 1
wo 2 jul 2014 20:00 uur Victoria Stadium Lincoln FC - HB Thorshavn 1 - 1
di 8 jul 2014 16:00 uur FFA Acedemy Stadium FK Erevan - FC Santa Coloma 3 - 2
di 8 jul 2014 18:00 uur Stadion Kadriorg FC Levadia Tallinn - La Fiorita 7 - 0
di 8 jul 2014 20:00 uur Tórsvøllur HB Thorshavn - Lincoln FC 5 - 2

Kwalificatieronde 2

Datum Tijd Stadion Wedstrijd Uitslag
di 15 jul 2014 18:30 uur Ta'Qali Stadium Valletta FC - FK Qarabag 0 - 1
di 15 jul 2014 18:45 uur Pasienky Stadion Slovan Bratislava - The New Saints 1 - 0
di 15 jul 2014 19:00 uur Borisov Arena BATE Borisov - Skënderbeu 0 - 0
di 15 jul 2014 19:00 uur Stadionul Sheriff Sheriff Tiraspol - Sutjeska 2 - 0
di 15 jul 2014 19:30 uur Bijeli Brijeg Stadium HSK Zrinjski - NK Maribor 0 - 0
di 15 jul 2014 20:00 uur Estadio Comunal FC Santa Coloma - Maccabi Tel Aviv 0 - 1
di 15 jul 2014 20:00 uur Philip II Arena Rabotnicki Skopje - HJK Helsinki 0 - 0
di 15 jul 2014 20:45 uur Generali Arena Sparta Praag - FC Levadia Tallinn 7 - 0
di 15 jul 2014 20:45 uur Solitude Cliftonville - Debreceni VSC 0 - 0
di 15 jul 2014 20:45 uur Stadion FK Partizan Partizan Belgrado - HB Thorshavn 3 - 0
di 15 jul 2014 20:45 uur Maksimir Dinamo Zagreb - Zalgiris Vilnius 2 - 0
di 15 jul 2014 21:00 uur KR-Völler KR - Celtic 0 - 1
wo 16 jul 2014 19:00 uur Dinamo Arena Dinamo Tbilisi - FK Aktobe 0 - 1
wo 16 jul 2014 19:00 uur Swedbank Stadion Malmö FF - FK Ventspils 0 - 0
wo 16 jul 2014 19:00 uur Ludogorets Arena Loedogorets - F91 Dudelange 4 - 0
wo 16 jul 2014 19:30 uur Marienlyst Stadium Strømsgodset - Steaua Boekarest 0 - 1
wo 16 jul 2014 20:45 uur Wojska Polskiego Legia Warschau - St. Patrick's Athletic 1 - 1
di 22 jul 2014 17:30 uur Gradski Sutjeska - Sheriff Tiraspol 0 - 3
di 22 jul 2014 18:00 uur Stadion Kadriorg FC Levadia Tallinn - Sparta Praag 1 - 1
di 22 jul 2014 18:00 uur Stade Jos Nosbaum F91 Dudelange - Loedogorets 1 - 1
di 22 jul 2014 18:30 uur Tofig Bakhramov Stadium FK Qarabag - Valletta FC 4 - 0
di 22 jul 2014 19:30 uur Antonis Papadopoulos Stadium Maccabi Tel Aviv - FC Santa Coloma 2 - 0
di 22 jul 2014 19:45 uur Belle Vue The New Saints - Slovan Bratislava 0 - 2
di 22 jul 2014 20:00 uur Skënderbeu Stadium Skënderbeu - BATE Borisov 1 - 1
di 22 jul 2014 20:00 uur Tórsvøllur HB Thorshavn - Partizan Belgrado 1 - 3
di 22 jul 2014 20:15 uur LFF Stadium Zalgiris Vilnius - Dinamo Zagreb 0 - 2
di 22 jul 2014 20:30 uur Nagyerdei Stadion Debreceni VSC - Cliftonville 2 - 0
di 22 jul 2014 20:45 uur Murrayfield Celtic - KR 4 - 0
wo 23 jul 2014 17:00 uur Tsentralny Stadium FK Aktobe - Dinamo Tbilisi 3 - 0
wo 23 jul 2014 18:00 uur Olimpiská Centra FK Ventspils - Malmö FF 0 - 1
wo 23 jul 2014 18:00 uur Sonera Stadium HJK Helsinki - Rabotnicki Skopje 2 - 1
wo 23 jul 2014 19:30 uur Stadionul Ghencea Steaua Boekarest - Strømsgodset 2 - 0
wo 23 jul 2014 20:00 uur Ljudski vrt NK Maribor - HSK Zrinjski 2 - 0
wo 23 jul 2014 20:45 uur Tallaght Stadium St. Patrick's Athletic - Legia Warschau 0 - 5

Kwalificatieronde 3

Datum Tijd Stadion Wedstrijd Uitslag
di 29 jul 2014 19:30 uur Generali Arena Sparta Praag - Malmö FF 4 - 2
di 29 jul 2014 20:15 uur Pasienky Stadion Slovan Bratislava - Sheriff Tiraspol 2 - 1
di 29 jul 2014 20:30 uur Nagyerdei Stadion Debreceni VSC - BATE Borisov 1 - 0
wo 30 jul 2014 17:00 uur Tsentralny Stadium FK Aktobe - Steaua Boekarest 2 - 2
wo 30 jul 2014 17:30 uur Tofig Bakhramov Stadium FK Qarabag - Red Bull Salzburg 2 - 1
wo 30 jul 2014 18:00 uur Sonera Stadium HJK Helsinki - APOEL Nicosia 2 - 2
wo 30 jul 2014 18:00 uur Antonis Papadopoulos Stadium AEL Limassol - Zenit St. Petersburg 1 - 0
wo 30 jul 2014 18:00 uur Olimpiyskyi Dnipro Dnipropetrovsk - FC Kopenhagen 0 - 0
wo 30 jul 2014 19:00 uur Letzigrund Grasshoppers - Lille OSC 0 - 2
wo 30 jul 2014 20:00 uur Ludogorets Arena Loedogorets - Partizan Belgrado 0 - 0
wo 30 jul 2014 20:00 uur De Kuip Feyenoord - Besiktas 1 - 2
wo 30 jul 2014 20:00 uur Sclessin Standard - Panathinaikos 0 - 0
wo 30 jul 2014 20:15 uur Nordjyske Arena Aalborg BK - Dinamo Zagreb 0 - 1
wo 30 jul 2014 20:30 uur Ljudski vrt NK Maribor - Maccabi Tel Aviv 1 - 0
wo 30 jul 2014 20:45 uur Wojska Polskiego Legia Warschau - Celtic 4 - 1
di 5 aug 2014 19:30 uur Borisov Arena BATE Borisov - Debreceni VSC 3 - 1
di 5 aug 2014 20:00 uur Antonis Papadopoulos Stadium Maccabi Tel Aviv - NK Maribor 2 - 2
di 5 aug 2014 20:00 uur Apostolos Nikolaidis Panathinaikos - Standard 1 - 2
di 5 aug 2014 20:30 uur Stade Pierre-Mauroy Lille OSC - Grasshoppers 1 - 1
wo 6 aug 2014 18:00 uur Petrovskiy Zenit St. Petersburg - AEL Limassol 3 - 0
wo 6 aug 2014 18:30 uur GSP Stadium APOEL Nicosia - HJK Helsinki 2 - 0
wo 6 aug 2014 19:00 uur Stadionul Sheriff Sheriff Tiraspol - Slovan Bratislava 0 - 0
wo 6 aug 2014 19:00 uur Swedbank Stadion Malmö FF - Sparta Praag 2 - 0
wo 6 aug 2014 19:30 uur Stadionul Ghencea Steaua Boekarest - FK Aktobe 2 - 1
wo 6 aug 2014 19:30 uur Atatürk Olympiyat Besiktas - Feyenoord 3 - 1
wo 6 aug 2014 20:00 uur Telia Parken FC Kopenhagen - Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 0
wo 6 aug 2014 20:30 uur Red Bull Arena Red Bull Salzburg - FK Qarabag 2 - 0
wo 6 aug 2014 20:45 uur Maksimir Dinamo Zagreb - Aalborg BK 0 - 2
wo 6 aug 2014 20:45 uur Murrayfield Celtic - Legia Warschau 3 - 0
wo 6 aug 2014 20:45 uur Stadion FK Partizan Partizan Belgrado - Loedogorets 2 - 2