Meer NOS op 3
21-05 Maastricht gaat blowende buitenlanders onderzoeken
21-05 De nieuwe Xbox: Xbox One
21-05 Te weinig varkens op de barbecue
21-05 FairPhone: "een telefoon zonder slecht geweten"
21-05 FairPhone, telefoon met een geweten
21-05 Dna-onderzoek: lichamen zijn van Ruben en Julian
Archief
Bekijk ook...
Meest bekeken video's vandaag
-
1
Ophef om bloteborstenshow
Borgen, The Killing, Denemarken heeft de laatste jaren een reputatie opgebouwd als het op...
»
-
2
Film snijdt probleem seksverslaving aan
Het aantal seksverslaafden neemt toe. Hoe ernstig de gevolgen zijn van zo'n verslaving wordt...
»
-
3
FairPhone, telefoon met een geweten
Je wist het misschien niet, maar de grondstoffen voor je smartphone - zoals koper en kobalt - ...
»
'Google klaar voor kaartenapp op iPhone'
Mogelijk goed nieuws voor iPhone-gebruikers die de weg niet meer vinden met Apple's Maps-app: het schijnt dat Google bijna klaar is met een testversie voor op je iPhone. Dat meldt de Wall Street Journal. Iemand die "bovenop de kwestie" zit, heeft gezegd dat Google een testversie heeft gedeeld met enkele mensen buiten het bedrijf.
De app is bijna af, maar moet nog wel voorgelegd worden aan Apple iTunes voor goedkeuring. Het is nog niet duidelijk wanneer dat gebeurt - en of het gebeurt. Áls het gebeurt, betekent dat een alternatief voor Apple Maps, waarmee de iPhone geleverd wordt.
Concurrentie
En dat betekent dan directe concurrentie met Apple. De verhoudingen liggen toch al niet zo best, aangezien Apple ook Google's YouTube uit de standaard apps verwijderde. Maar met Apple Maps sloeg het bedrijf de plank behoorlijk mis: gebruikers waren collectief verontwaardigd, omdat ze flink wat fouten in de kaarten ontdekten. Directeur Tim Cook moest met de billen bloot en excuses maken.
Apple wil hier zelf niet op reageren, omdat ze "nooit reageren op apps die nog niet in de store verkrijgbaar zijn".
Door: Helen
Deel dit artikel