Meer NOS op 3
14:32 Duitsers nemen Londen over voor avond
13:57 Moordverdachte bijna gerekruteerd door MI5
12:15 Bewoners Husby: "Lever een steen in, krijg een worst"
11:40 Het mysterie van de huilende bekende rockster
11:17 Wereldwijd protest tegen zaden van Monsanto
10:34 Toch weer rellen in Stockholm vannacht
Archief
Bekijk ook...
Meest bekeken video's vandaag
-
1
Extra politie naar Stockholm
De Zweedse politie heeft extra politie uit andere steden naar de hoofdstad Stockholm gestuurd. Het...
»
-
2
Londen: kleine aanslag met grote impact
Een dag na de brute moordpartij in Londen heeft de politie bekendgemaakt wie het slachtoffer is:...
»
-
3
Fietsen, nu ook in Moskou?
Fietsen, we doen het veel, vaak en het liefst overal, dus ook op vakantie. En misschien binnenkort...
»
Politie Egypte pakt babyhandelaars op
300 baby's zouden ze hebben verkocht, voor ongeveer 570 dollar per kind. De Egyptische politie zegt een bende opgerold te hebben die in baby's handelde.
5 leden van de bende zijn aangehouden. Onder hen zijn een arts en twee verpleegkundigen van het ziekenhuis in de hoofdstad Caïro. 3 jaar lang zouden hier kinderen zijn verkocht. De politie is nog op zoek naar de directeur van het ziekenhuis.
Keizersnede
Volgens de politie liet de bende ook keizersnedes uitvoeren bij vrouwen die in verwachting waren van een ongewenst kind en geen abortus meer konden ondergaan. De vrouwen hadden de bende toestemming gegeven hun baby te verkopen, meestal aan vrouwen die geen kinderen konden krijgen.
Adoptie
In Egypte is adoptie verboden. Abortus mag alleen als het noodzakelijk is voor de gezondheid van de moeder.
Deel dit artikelIn 2009 werden 2 Amerikaans echtparen veroordeeld tot 2 jaar gevangenisstraf omdat ze kinderen van een weeshuis hadden gekocht. De Amerikanen probeerden de kinderen op valse documenten het land uit te krijgen. Ook een non, die in het weeshuis werkte, een arts en werknemers van het weeshuis werden toen veroordeeld.