Meer NOS op 3
07:12 NOS op 3 Wekdienst 19 juni
18-06 Prostitueezaak tegen voetballers Ribery en Benzema geschorst
18-06 Waarom moest burgemeester Vlieland opstappen?
18-06 "Affaire(s)" burgemeester Vlieland: "Het is geen reclame"
18-06 Dekker: leerlingen zullen hun diploma verliezen
18-06 Examengate: tijdlijn tot nu toe
Archief
Bekijk ook...
Meest bekeken video's vandaag
-
1
Waarom moest burgemeester Vlieland opstappen?
Omroep Friesland duikt nog wat dieper op de soap in: waarom moest de burgemeester van Vlieland...
»
-
2
Hittestress, wat is dat?
Het is bijna niet te geloven, maar morgen en overmorgen wordt het tot 35 graden. En dus was het...
»
-
3
Werkloze piloten boos op ABN Amro
Jonge werkloze piloten zijn boos op ABN Amro. Ze zeggen dat de bank hen aan het begin van hun...
»
Kort geding huldiging Den Bosch van de baan
De huldiging van de Olympische sporters in Den Bosch gaat gewoon door. Het kort geding dat een advocatenkantoor in Den Bosch had aangespannen, is ingetrokken.
Maandagmiddag komen de Nederlandse sporters uit Londen met de trein aan op station 's-Hertogenbosch. De sporters worden dan meteen op het Stationsplein gehuldigd, zodra ze voet op Nederlandse bodem zetten.
Het kantoor van de boze advocaten ligt aan dat Stationsplein. En ze waren niet de enige die niet blij zijn dat de huldiging daar plaatsvindt. Taxichauffeurs steunden de advocaten, omdat zij normaal klanten ophalen en afzetten op het plein. Vanwege de voorbereidingen voor maandag kunnen ze het plein nu al niet meer op.
Er is vanochtend een goed gesprek geweest tussen de gemeente en de advocaten. Daarna is bekend gemaakt dat de kou uit de lucht is en de huldiging door kan gaan.Door: Elger
Deel dit artikel