Meer NOS op 3
19-06 Data Megaupload-ers gewist: Dotcom razend
19-06 Noord-Korea: Mein Kampf-verraders "fysiek verwijderen"
19-06 Noord-Korea ontkent Mein Kampf-cadeau
19-06 Netflix: geen gewacht op Amerikaanse series
19-06 Nederlandse concurrenten: Netflix geen bedreiging
19-06 McAfee de-installeert eigen antivirusprogramma
Archief
Bekijk ook...
Meest bekeken video's vandaag
-
1
Noord-Korea ontkent Mein Kampf-cadeau
Het bericht dat leider Kim Jong-un hoge functionarissen in Noord-Korea en China Hitlers Mein Kampf...
»
-
2
Nederlandse concurrenten: Netflix geen bedreiging
Nederland krijgt er een grote online videodienst bij: het Amerikaanse Netflix komt dit jaar nog...
»
-
3
Pedo's zoeken foto's op social media
In bijna alle onderzoeken naar kinderporno komt justitie 'gewone' kinderfoto's tegen. Pedofielen...
»
Blijdorp biedt beruchte Bokito ter adoptie aan
Diergaarde Blijdorp heeft een bijzondere 'aanbieding'. Bedrijven kunnen de beroemde gorilla Bokito adopteren.
Ze moeten er wel wat voor over hebben. Voor 100.000 euro is is Bokito een jaar lang adoptiedier.
Volgens de dierentuin is er interesse, maar tot nu toe heeft nog geen bedrijf besloten om de gorilla te adopteren. Bokito werd in mei 2007 wereldnieuws toen hij uit zijn verblijf ontsnapte en een bezoekster ernstig verwondde.
Etalage
Behalve Bokito, zijn bijna alle dieren in Blijdorp ter adoptie aangeboden:, maar omdat hij zo'n beroemdheid werd, hangt er een flink prijskaartje aan. "Alle dieren zijn ons evenveel waard, van guppie tot en met gorilla. Maar er zijn bepaalde dieren, dat zijn persoonlijkheden en Bokito is de bekendste daarvan. Dat is een buitenbeentje en staat oneerbiedig gezegd voor 100.000 euro in de etalage."
Blijdorp begon vorig jaar al met het adoptieprogramma dat volgend de dierentuin nodig is vanwege de bezuinigingen. Zo werd er eerder al een dier uit Blijdorp door een bedrijf geadopteerd: kleine ijsbeer Vicks. Die kreeg ook de naam van het keelsnoepjesbedrijf.
Deel dit artikel