Meer NOS op 3
09:03 Chinezen veroordeeld om seks-afpersing politici
08:25 Tornado verrast zelfs tornadojagers
08:25 Jongeren zin in werken Jeugdzorg
08:25 Nieuw: bellen zonder schuldgevoel
08:20 Bush is back met eigen museum
08:09 Goed nieuws: Tweede Maasvlakte goedkoper
Archief
Bekijk ook...
Meest bekeken video's vandaag
-
1
Tornado verrast zelfs tornadojagers
In Oklahoma zijn reddingswerkers zo goed als klaar met zoeken naar slachtoffers van de verwoestende...
»
-
2
Nieuw: bellen zonder schuldgevoel
Vandaag gaat 'ie in de voorverkoop: de Fair Phone. Volgens de makers kun je 'm zonder schuldgevoel...
»
-
3
Compilatie van de Playstation-presentatie
We hebben 'm nog niet gezien, maar hij is nu wel officieel aangekondigd: de Playstation 4. Woensdag...
»
Olifanten-schietende koning zegt sorry
"Ik heb er spijt van", dat zei de Spaanse koning Juan Carlos over zijn jachtvakantie in Afrika. De koning kwam op krukken het ziekenhuis uit en zei tegen de wachtende pers dat hij zich vergist had en zulke tripjes niet meer zal maken. "Ik heb er erg spijt van", zei Juan Carlos toen hij uit het ziekenhuis vertrok.
Vorige week kwam de koning in opspraak toen zijn geheime vakantie uitlekte. Hij bleek in Botswana op olifantenjacht te zijn, maar brak zijn heup. Dat was natuurlijk niet geheim te houden en zo wisten alle Spanjaarden van de dieronvriendelijke vakantie.
Kosten
En die Spanjaarden waren boos, vooral vanwege de kosten. Critici vonden het niet gepast dat de koning een uitstapje van tienduizenden euro's maakt terwijl Spanje in een economische crisis zit.
Maar ook het Wereldnatuurfonds mengde zich in de discussie, want de koning is erevoorzitter van dat fonds. Het WNF is "gegeneerd en verrast" en is nog in discussie over de rol van de koning binnen het WNF.
Deel dit artikel