Meer NOS op 3
17:00 Het is nu officieel: Yahoo! neemt Tumblr over
16:21 NOS.nl: Lente 2013 in Top-5 koudste ooit
15:50 Lichamen broertjes geborgen
14:29 Lex: onze man in Syrië
14:04 Staande ovatie voor film van Van Warmerdam
13:55 Telefoon opladen in 20 seconden?
Archief
Bekijk ook...
Meest bekeken video's vandaag
-
1
Trouwen in een luchtballon #fail
Het ja-woord van Kerin en Jonathan Narcisse in San Diego kwam letterlijk uit de lucht vallen toen...
»
-
2
Zoeken naar Ruben en Julian
Een grote groep burgers is al de hele middag in het bos tussen Doorn en Rhenen naar de vermiste...
»
-
3
Timur en Ramon praten met Bart van K-Otic
Timur en Ramon van 3FM praten met Bart van K-Otic over het vermeende 'plagiaat' van de Deense...
»
Opsporing verzocht: knuffel
De Drentse politie heeft een officieel opsporingsbericht laten uitgaan voor een knuffelbeest. Een jongen van 10 verloor afgelopen zaterdag zijn knuffelpinguïn Pinki in Assen. De jongen heeft een zware vorm van reactieve hechtingsstoornis, wat betekent dat hij zich moeilijk kan hechten. Maar die pinguïn kan hij écht niet missen, zegt de politie. Genoeg reden voor een officieel opsporingsbericht.
"Kinderen verliezen aan de lopende band knuffels'', zegt een politiewoordvoerder, "Maar dit manneke is als gevolg van zijn stoornis ontroostbaar. De knuffel is alles voor hem. Die kun je niet zomaar vervangen door een nieuw exemplaar.''
Het signalement: een pinguïn, oorspronkelijk zwart-wit maar nu ietwat smoezelig en zo'n 30 centimeter groot. De knuffel is afgelopen zaterdag in het centrum van Assen verloren. In Assen hangen op verschillende plekken posters met een foto en beschrijving van Pinki, maar Pinki is nog niet gevonden. Mocht je de pinguïn hebben gezien, dan kan je dat hier doorbellen.
Door: Wiske
Deel dit artikel