Meer NOS op 3
16:42 Volkslied niet meezingen? Schorsing!
15:29 Oekraïense topofficial stapt op na fraude
15:27 Bahreinse hongerstaker eet na 110 dagen weer
14:01 Lekker dagje strand vandaag. Of toch niet?
12:18 Goedemorgen Londen: luchtalarm
11:45 Aanvoerder Lazio gearresteerd in gokschandaal
Archief
Bekijk ook...
Meest bekeken video's vandaag
-
1
Nederlander traint in geheim Azerbeidzjaanse oppositie
Hij is Azerbeidzjan binnengekomen op een toeristenvisum voor het Songfestival, maar komt voor iets...
»
-
2
Je geld verdienen met filmpjes op YouTube
Geld verdienen met de filmpjes die je op YouTube zet. In Nederland lukt dat een paar honderd...
»
-
3
China wil meer meisjes
China gaat meer doen om de scheve verhouding tussen de seksen in balans te krijgen. De regering zal...
»
Dierenambulances: 144 redt geen dier
144, red een dier. Dat werkt dus niet, zeggen medewerkers van de dierenambulance. RTV Oost kreeg interne e-mails in handen van de Federatie Dierenambulances Nederland, waarin staat dat meldingen niet goed doorkomen. En dat is nog niet alles, de federatie raadt mensen zelfs af om naar het alarmnummer te bellen.
De voorzitter van de federatie zegt op RTV Oost dat mensen beter het directe nummer van de dierenambulance in hun woonplaats kunnen bellen als ze dierenleed tegenkomen. Dan komen de meldingen wel goed en snel door en kan er actie worden ondernomen. Er zou kostbare tijd verloren gaan als er eerst naar 144 wordt gebeld. Volgens de regionale omroep zet de federatie hiermee de alarmlijn "grondig buiten spel".
Ook de initiatiefnemer van de noodlijn, PVV-Kamerlid Dion Graus, reageert bij RTV Oost. Hij is het niet eens met de beschuldigingen en denkt dat de dierenambulancemedewerkers jaloers zijn, omdat ze zelf geen centraal nummer voor dierenleed hebben bedacht.
Deel dit artikel