Meer NOS op 3
13:39 "Broertjes zouden onder toezicht komen"
12:56 Martijn van der Zande praat met Jan Smit
12:42 Hollande geeft homohuwelijk zijn ja-woord
12:19 Noord-Korea lanceert drie raketten
11:57 De Grote Finale van het Eurovisie Songfestival
11:09 Een jaar op de beurs: ups en downs voor Facebook
Archief
Bekijk ook...
Meest bekeken video's vandaag
-
1
Anouk vanavond als nummer 13
Anouk mag vanavond als nummertje 13 ten tonele verschijnen, maar wat betekent dat eigenlijk?...
»
-
2
De cocaïne voor Griekse armen: sisa
Het is goedkoop, werkt snel en is ontzettend verslavend: sisa. Steeds meer mensen in Griekenland...
»
-
3
"Anouk doet iets nieuws, anti-Eurovisie"
Als we de bookmakers moeten geloven wordt Anouk morgen zesde bij de finale van het Eurovisie...
»
Google-conferentie
LINKSIntroducing: Music Beta by Google
Google introduceert vandaag de langverwachte muziekdienst waarbij gebruikers muziek kunnen uploaden en bewaren op internet. Vanaf 18.00 uur worden details bekendgemaakt op een Google-conferentie in San Fransisco die live te volgen is op internet.
De nieuwe dienst heet Music Beta by Google. "Een persoonlijke opslagdienst op dezelfde manier als waarop je liedjes op je iPad of op een backupdrive zou zetten", zegt Google. Het lijkt op de 'digital music locker' Cloud Player die Amazon in maart op de markt bracht, maar hier moet meer muziek op kunnen. Op die van Amazon kunnen 1000 nummers, op deze van Google 20.000. Google heeft net als Amazon geen deals gesloten met grote platenmaatschappijen, en gebruikers kunnen dus niets doen waarvoor ze toestemming zouden moeten vragen, zoals liedjes delen. Volgens Google stelden platenlabels te veel eisen, maar ze willen nog wel verder onderhandelen.
Gebruikers kunnen muziek uploaden en op internet bewaren en via de computer, Androidtoestellen of tablet beluisteren. Google denkt hiermee te kunnen concurreren met iTunes en met de iPhone. Het bedrijf noemt nog een voordeel: met Music Beta kan je ook nummers offline beluisteren, de dienst bewaart namelijk een kopie van recent beluisterde nummers.
Verwacht wordt dat Apple in de nabije toekomst ook muziekstreamservice gaat aanbieden.
Meer info in de New York Times.
Deel dit artikel