Explosie bij flatwoning Doetinchem

  • Omroep Gelderland
    De flat waar de explosie in Doetinchem plaatsvond, is afgezet
  • Omroep Gelderland
    Het raam dat beschadigd raakte bij de explosie

Bij een flatwoning in Doetinchem is rond 03.15 uur een explosie geweest. Volgens de politie is er mogelijk iets tegen de woning gegooid of neergelegd. De forensische opsporingsdienst is bezig met onderzoek.

De bewoners raakten niet gewond. Wel is de woning beschadigd. Volgens een verslaggever van Omroep Gelderland hebben de bewoners het aanbod gekregen om de rest van de nacht elders door te brengen, maar hebben ze daar geen gebruik van gemaakt.

Volgens de politie zijn er de afgelopen tijd meerdere meldingen van overlast geweest bij de flatwoning. Onderzocht wordt of er een verband is met de explosie van vannacht.