RTV Oost

Zwollenaar (19) dood na ruzie op verjaardagsfeest

Een 19-jarige Zwollenaar die afgelopen weekend zwaargewond raakte bij een steekpartij in Den Ham, is aan zijn verwondingen overleden. Dat bevestigt de politie.

De man werd in de nacht van zaterdag op zondag neergestoken op een verjaardagsfeest. Volgens omstanders ontstond er een ruzie met jongeren uit Zwolle, die op het feest waren afgekomen. Die ruzie liep uit op de steekpartij.

Het slachtoffer moest gereanimeerd worden en werd daarna met zware verwondingen naar het ziekenhuis in Almelo gebracht.

Fout appje

Een buurtbewoner zegt tegen RTV Oost dat een "fout appje" de aanleiding was voor de steekpartij. Wat er in dat appje stond en wie het naar wie heeft verstuurd, is onduidelijk. De politie kan niets zeggen over een motief.

Een 18-jarige man uit Den Ham werd kort na het incident aangehouden. Hij zit nog vast en wordt vandaag voorgeleid. De politie sprak in de nacht van de steekpartij al met veel getuigen. Daaruit moet nog blijken wat er precies is gebeurd.