Heracles Almelo viert de 0-1 van Brandley Kuwas

Eerste uitzege voor Heracles Almelo in winters Kerkrade

Heracles Almelo heeft bij Roda JC de eerste uitzege van het seizoen geboekt. Op het besneeuwde veld in Kerkrade won de ploeg van de na dit seizoen vertrekkende coach John Stegeman met 3-0.

Brandley Kuwas knalde Heracles na dertien minuten op voorsprong met een prachtige streep uit een vrije trap van 25 meter.

Roda JC verzilverde kansen op de gelijkmaker niet en kreeg nog voor rust de 0-2 om de oren. Kristoffer Peterson troefde Mohamed El Makrini en Mikhail Rosheuvel af en schoof de oranje bal rustig in de verre hoek.

Stortvloed aan kansen

In de tweede helft overleefde Heracles met kunst- en vliegwerk een stortvloed aan kansen voor Roda JC. Daarna voorkwam Patrick Banggaard met de borst op de doellijn Kuwas' tweede treffer, maar Peter van Ooijen gaf in de slotminuut (strak schot) de zege van Heracles nog meer glans.