Sean Klaiber viert zijn treffer

Utrecht voorbij Feyenoord na ruime zege op Twente

FC Utrecht heeft in eigen huis FC Twente met 3-1 geklopt en is daardoor nog altijd ongeslagen in 2018. Bovendien verdrong het door de zege Feyenoord van de vierde plaats.

Na een aardig begin van Utrecht, Sander van de Streek was kansrijk, domineerde Twente en scoorde Haris Vuckic na een fraaie pass van Danny Holla.

Twente, dat verdediger Hidde ter Avest voor rust zag uitvallen met een ernstige blessure, verzuimde afstand te nemen (zo faalde Vuckic vrij voor het doel), waarna Sean Klaiber in de extra tijd van de eerste helft pover verdedigen afstrafte met een harde uithaal: 1-1.

Sander van de Streek viert de 2-1 van FC Utrecht

Grauwsluier af

Na rust gooide Utrecht de grauwsluier van zich af. Ramon Leeuwin kreeg de eerste grote kans (zijn kopbal werd van de lijn gehaald) en halverwege de tweede helft schoot Van de Streek raak na een hakje van Cyriel Dessers.

Yassin Ayoub maakte een klein kwartier voor tijd de 3-1 na een prachtige combinatie met Van de Streek.