De politie onderzoekt een beschoten woning in Breda
Omroep Brabant

Twee woningen in Breda onder vuur genomen

Afgelopen nacht zijn kort na elkaar in Breda twee woningen onder vuur genomen. Er waren mensen thuis, maar niemand raakte gewond. De politie heeft nog geen idee of er een verband bestaat tussen twee schietpartijen. Kort nadat de tweede woning was beschoten werd in de buurt een brandende auto aangetroffen. De politie vermoedt dat die auto betrokken is bij minstens een van de schietpartijen.

De meldingen over de schietpartijen kwamen omstreeks 02.30 uur vannacht. Bij een van de woningen raakte de deurpost beschadigd, bij de andere sneuvelde een ruit. Volgens Omroep Brabant is met een automatisch wapen geschoten.

De politie stelde direct na de incidenten een onderzoek in, waarbij ook een helikopter werd ingezet. Er is nog geen spoor van de daders. Ook over het motief voor de schietpartijen is nog niets bekend.