De uitgebrande auto in Den Bosch

Weer autobrand in Den Bosch, verband met dakdekkersruzie niet bevestigd

In Den Bosch is gisteravond weer een auto in brand gestoken, in dezelfde wijk als waar eerder auto's van dakdekkers zijn uitgebrand. De auto is zwaar beschadigd en weggesleept voor sporenonderzoek.

De politie kon vanochtend een verband met de eerdere autobranden in de wijk bevestigen noch ontkennen. In de wijk Meerendonk gingen afgelopen weekeinde al vijf bedrijfsauto's van dakdekkers in vlammen op, vermoedelijk in verband met een concurrentiestrijd tussen dakdekkersbedrijven in Den Bosch. De auto die gisteravond uitbrandde was een personenauto.

De stad kent 127 officieel geregistreerde dakdekkersbedrijfjes, die hevig concurreren. Een van de gedupeerden zei eerder tegen Omroep Brabant dat dakdekkers in Meerendonk ook al te maken hebben gekregen met diefstal en vernielingen.