De wagons met gas worden opgetakeld

Zeeuwse gaswagons weer op het spoor getild

Een bergingsbedrijf heeft vannacht de ontspoorde gaswagons bij Nieuwdorp op het spoor gehesen. Omdat de twee wagons niet zijn beschadigd, bleef de lpg tijdens het takelen in de wagons zitten. Een wagon die nog op het spoor stond, is met een locomotief weggehaald.

Na het hijsen van de wagons worden de rails gerepareerd. Het goederenvervoer van en naar Vlissingen-Oost ligt tot in de loop van de middag stil, schrijft Omroep Zeeland.

Naast het spoor

Afgelopen nacht ontspoorde een goederentrein met brandbaar gas. Een wagon was omgevallen, een andere wagon was net naast het spoor terecht gekomen. De trein had in totaal twintig wagons.

Volgens de Veiligheidsregio Zeeland is er geen explosiegevaar geweest en zijn er geen gewonden gevallen.