Duitse politie tast in duister na schietpartij Hamburg

De politie van Hamburg heeft de hulp van het publiek ingeroepen na een schietpartij op een station, zondagochtend. Bij de schietpartij raakte weliswaar niemand gewond, maar de politie wil per se weten die de schoten heeft afgevuurd. Een getuige heeft het bizarre voorval vastgelegd:

De schietpartij was zondag om 05.50 uur bij station Dammtor, aan de rand van het centrum. Toen de politie poolshoogte kwam nemen, werden geen betrokkenen meer aangetroffen. De politie kan ook niet zeggen hoeveel mensen er bij de schietpartij betrokken waren of wat de aanleiding was.

De zaak bleef onopgemerkt totdat de beelden vanochtend op Twitter verschenen. Voor zover bekend is een geparkeerde auto het enige 'slachtoffer' van het incident: de schutter zou met zijn wapen een tik hebben uitgedeeld en de wagen daarbij hebben beschadigd.