De man kort nadat hij de Russische journalist had neergestoken

Man die journalist Moskou neerstak 'had telepathische connectie'

De man die een journalist neerstak in een radiostudio in Moskou, dacht dat hij de afgelopen vijf jaar telepathisch contact met haar had. De verdachte is een verwarde man van 48, die zowel de Russische als Israëlische nationaliteit heeft.

Hij drong gisteren het gebouw binnen van Echo Moskvy, dat wordt gezien als het enige onafhankelijke radiostation van Rusland. Daar stak de man de populaire presentator en adjunct-hoofdredacteur Tatjana Felgenhauer (32) in haar nek.

Meteen na de steekpartij werd hij overmeesterd en gearresteerd.

Toestand verbeterd

De journalist is geopereerd aan haar verwondingen. Ze ligt op de intensive care en wordt kunstmatig in coma gehouden. Haar toestand is iets verbeterd. Artsen zeggen dat ze de aanval waarschijnlijk overleeft.

De man die haar neerstak, zit vast. Hij wordt vandaag waarschijnlijk voorgeleid en moet een psychiatrisch onderzoek ondergaan.